دختری با واکس کفش گلد دندان هایش را کامپوزیت کرد

مجموعه ای از کفش مردانه چرم مشهد را با توجه به جنس زیره در نظر بگیرید. مجموعه ای از رایپو تحت سلطه کفش های چرمی مردانه با زیره های ساخته شده از مواد مصنوعی است که به دلیل پرداخت بدهی نسبتا پایین خریداران است.

بسته به ماهیت عنصر اتصال، این مواد به الاستومرها (لاستیک ها)، یورتان ها و الاستومرهای ترموپلاستیک تقسیم می شوند. بر اساس لاستیک ها، لاستیک هایی با ساختار غیر متخلخل و متخلخل تولید می شود.

لاستیک های ساختاری غیر متخلخل برای ساخت کفی های قالب گیری شده، پاشنه ها، پاشنه ها و سایر جزئیات زیر استفاده می شود. لاستیک‌های ساختار غیر متخلخل شامل لاستیک‌های پلانتار (یکپارچه)، چرم‌مانند، شفاف و استایرونیپ است.

لاستیک چرم مانند در سه نوع تولید می شود: ساختار غیر متخلخل، متخلخل و متخلخل با پرکننده های فیبری. لاستیک های ساختار متخلخل با سبکی، خاصیت ارتجاعی مشخص می شوند و از نظر ظاهری شبیه چرم طبیعی هستند.

ویسکوز الیافی، پشم، پنبه و سایر مواد به ترکیب لاستیک های ساختار متخلخل وارد می شوند که در نتیجه خواص محافظ گرما و اصطکاک و مقاومت به پارگی افزایش می یابد.

انواع این لاستیک ها دارنیت، فیبر، ولکانیت هستند. در بلاروس، تولید لاستیک های چرم مانند با موفقیت تسلط یافته است: دو رنگ، پلاستیک فوم، پلاستیک لاستیکی با آرد چوب.

آنها به صورت بشقاب و قطعات تمام شده کفش برای مدل و کفش های راحتی مردانه تولید می شوند. انواع این لاستیک ها دارنیت، فیبر، ولکانیت هستند. در بلاروس، تولید لاستیک های چرم مانند با موفقیت تسلط یافته است: دو رنگ، پلاستیک فوم، پلاستیک لاستیکی با آرد چوب.

آنها به صورت بشقاب و قطعات تمام شده کفش برای مدل و کفش های راحتی مردانه تولید می شوند. انواع این لاستیک ها دارنیت، فیبر، ولکانیت هستند. در بلاروس، تولید لاستیک های چرم مانند با موفقیت تسلط یافته است:

دو رنگ، پلاستیک فوم، پلاستیک لاستیکی با آرد چوب. آنها به صورت بشقاب و قطعات تمام شده کفش برای مدل و کفش های راحتی مردانه تولید می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.